SEÇİM YAKLAŞIRKEN

Yine seçim telaşı başladı.
İstanbul'u adam gibi yönetir zannettiğimiz Ekrem İmamoğlu hepimizde hayal kırıklığı yarattı. İflah olmaz devrimciliğini ön plana çıkarıp Türk milliyetçilerine mesafe koydu ağzına bir gün olsun Türk kelimesi almadı.

Paris'e gidip Ahmet Kaya ve Yılmaz Güney'in mezarlarını ziyaret edip gül bıraktı. Hdp'lilere teşekkür etti ve bazılarını Belediyelerde istihdam etti.
Şimdi bizden bu oy isteyecek öyle mi.. geçin Efendim geçin.

Ankara'da Sayın Mansur Yavaş, milliyetçi Ülkücüler Size oy verdiler, ancak siz tarafsız Belediye Başkanı olacağım diyerek Ne etliye ne sütlüye karıştınız, kadrolarınızı zayıf tuttunuz, herkese yaranmak adına milliyetçileri unuttunuz. Sizin de notunuz düşük maalesef...

Yeniden seçilir misiniz Bilmem ancak karşınızda güçlü bir Türk milliyetçisi aday çıktığı takdirde milliyetçilerin size oy vereceğini tahmin etmiyorum.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer.. Rant merkezli hizmet anlayışınız ikircikli politikalarınız, söylemleriniz kurtuluşun simgesi haline gelmiş izmir'e yakışmayan bir Belediye Başkanı olduğunuzu ortaya koyduğu için artık sizin de değişme vaktinizin geldiğini düşünüyorum.

Hiçbirinizin oturduğu koltuklar babanızın malı değil. Milletin oylarını alıp kendi keyfiyetiniz doğrultusunda belediyecilik anlayışı yaptığınız sürece hep kaybedeceksiniz.

CHP zihniyeti yerel yönetimlerde beklentilere Cevap verememiş ve sınıfta kalmıştır.HDP lire belediyenin kapılarını açan belediye'de onların her istediklerini yapan garabet bir yönetim tarzını halkımıza dayatan bu anlayışa dur demek için yerel seçimler büyük bir fırsat olacaktır.

Önümüzdeki seçimde Yerli ve milli olanlar kazanacak Halkın duygu ve düşüncelerine tercüman olamayanlar kaybedecektir.