1 gün önce AFYONKARAHİSAR

Afyonkarahisar Valiliği ve Belediyesi, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Taş Medrese'de düzenlenen Bayramlaşma Töreni ile il protokolünü bir araya getirdi.

1 gün önce güncel

Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, kredi borcunu emekli maaşı ile ödemeyi taahhüt eden emeklileri ilgilendiren emsal bir karara imza attı.

1 gün önce EKONOMİ
2 gün önce ÇAY
5 gün önce SANDIKLI

Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş, Ramazan Bayramı'nı içten dileklerle kutlayarak, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Mesajında, hoşgörü, sevgi ve dayanışma duygularının önemine vurgu yapan Başkan Öztaş, sağlık, mutluluk ve barış dolu günler temennisinde bulundu.

5 gün önce AFYONKARAHİSAR

Türkiye, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ın açıklamasına göre, İsrail'e havadan yardım ulaştırma talebinin reddedilmesi üzerine yeni bir tedbir alıyor.

5 gün önce BOLVADİN

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı’nın çağrısı üzerine bir araya gelen hayırsever vatandaşların desteği ile çarşı meydanında düzenlenen iftar programına binlerce vatandaş katıldı. Belediye bütçesine tek kuruş dokunulmadan gerçekleştirilen iftar programında Bolvadin halkı, ‘Halil İbrahim Sofrasında’ buluştu.

5 gün önce SİYASET

31 Mart'ta yerel seçimlerinde Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olduğunu açıklayan ve İl Başkanlığından ayrılan Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Beytullah Karataş, Genel Merkez tarafından İl Başkanlığı görevine geri iade edildi.

5 gün önce SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Faruk Duha Erhan'dan Ramazan Bayramı Mesajı

5 gün önce BOLVADİN

31 Mart 2024 mahalli seçimlerinin ardından oluşan yeni Bolvadin belediye meclisi, ilk toplantısını Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, başkanlığında gerçekleşti.