Kocatepe gazetesi sahibi rahmetli Şükrü Küçükkurt'la hasbihal etmeye gittiğimde Sezer henüz küçük bir çocuktu.

Hamamın hemen altında bulunan gazete bürosun da baskısını kendisi yapan birkaç gazeteden birisi olan Kocatepe'de hem matbaacılığı hem de gazeteciliği yakından öğrendi.

Zaman içerisinde büyüdü Ancak efendiliğini sakinliğini iyi niyetliğini hiçbir zaman kaybetmedi. Nereye giderseniz gidin Sezer Küçükkurt'la ilgili En ufak olumsuz bir cümle kurulmaz.

Gazeteci arkadaşları arasında sevilip sayılan Sezer küçükkurt Zaten uzun zamandır Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti başkanlığını yürütüyordu. Hem Afyon'u hem de ülkesini Seven Vatansever bir vatan evladı olan Sezer Küçükkurt  MHP tarafından adaylık teklifi yapılınca ailesine çevresine ve gazeteci arkadaşlarına danışıp olumlu sinyaller alınca MHP'nin yapmış olduğu teklifi kabul ederek seçim çalışmalarına başladı.

Afyonkarahisarlı  ve ailesinin sülalesinin çok kalabalık olması nedeniyle MHP'nin oylarını yükselteceği açıkça görülüyor. Şüphesiz seçimi kazanırsa Afyonkarahisar içinde çok büyük kazanım olacaktır. AK Parti'nin kırgınları ve küskünlerinin Sezer Küçükkurt'a doğru yöneldiğini de son günlerde görmekteyiz.

Tabii bir de kararsızlar var bu kararsızlar hem AKP'den hem de muhalefetten memnun olmayan insanlardan oluşuyor bunların bir kısmı CHP adayı burcu Köksal'a bir kısmı da Sezer küçükkurt'a doğru yönelmiş durumda..

Neticede Burcu Köksal'ın ve Sezer küçükkurt AKP adayı için zorlu bir rakip olduğu açıkça ortada..

Kararı Afyonkarahisar verecektir elbette, emeklileri büyük bir hayal kırıklığına uğratan AK Partinin emeklilerden yana büyük bir oy kaybına uğrayacağı iddia ediliyor. Emekli ile bu kadar inatlaşılmaz emekliye bu kadar sırt dönülmez.

Seçime kadar bakalım neler olacak. Sezer küçükkurt sessiz bir dip dalga yaratabilir.