MUHAMMET MISIRLIOĞLU

Yaklaşmakta olan yerel seçimler öncesi Kime sorsam bin ah işittiğim Afyonkarahisar IYI Parti İl Başkanı Muhammet  Mısırlıoğlu'na karşı hem Parti içerisinde hem de iyi Parti'ye gönül vermiş üyelerden büyük tepkiler var.

Mehmet inkaya'nın İl Başkanı olduğu dönemde belediye başkan adayı olan Mahmut Koçak az bir farkla belediye başkanlığını kaçırmıştı. Yani bu süreçte IYI Parti 2 parti olurken MHP dip yapmıştı.

Sonrasında yönetim el değiştirdi ve Muhammed Mısırlıoğlu göreve geldi. Mısırlıoğlu iyi bir kadro kuramadığı gibi IYI partiye hizmet etmiş değerli insanları da kendisine küstürdü ve partiden uzaklaştırdı.

Muhammed Mısırlıoğlu sadece kendisini seven ve kendi menfaatini ön planda tutan bir isim olduğu için milliyetçi ve Ülkücüler tarafından sevilip sayılan bir isim değil. Ancak her ne hikmetse Afyonkarahisar'da yapılan son seçimde büyük oy kaybına uğramasına rağmen Sayın Meral Akşener tarafından hala görevde tutuluyor.

Herkesin IYI Parti Afyonkarahisar'da en az iki milletvekili çıkarır dediği son seçimde Muhammed Mısırlıoğlu'nun yanlış aday sıralaması yüzünden oy vereceğini söyleyen insanlar da Tepki göstererek IYI Parti'ye oy vermemiştir.

Önümüzde yerel seçimler var ve Muhammed Mısırlıoğlu aday bulamadım bari kendim aday olayım anlayışı içerisindedir. Muhammed Mısırlıoğlu görevde olmaya devam ettiği takdirde IYI Parti kimi aday gösterirse göstersin başarılı olabilmesi mümkün değildir.

 IYI Partili arkadaşlarımız bu yazıyı kopyalayıp bir yere not etsin lütfen, IYI Partili milletvekili Hakan şeref OLGUN bu krizi çözemediği takdirde IYI Parti bırakın eski oylarını almayı Önümüzdeki seçimde CHP'nin altında kalacak ve%10 oy bile alamayacaktır.

Şayet Muhammed Mısırlıoğlu kendisi Belediye Başkan Adayı olduğu takdirde IYI Parti tarihin en büyük yenilgisini Afyonkarahisar'da alacaktır. IYI Parti'de sıkıntı kimin aday olacağı değil mevcut il yönetiminin bizatihi kendisidir.

Hırçın tavırları siyasi nezaketsizliği iş bilmezliği Afyonkarahisar'da IYI Parti maalesef sonuncu Parti yapmıştır. Afyonkarahisar'a hizmet etme aşkını bir kenara bırakıp para kazanma aşkına ön plana alan Muhammed Mısırlıoğlu'nun ilk Seçimden sonra tası tarağı toplayıp siyasete veda edeceğini tahmin ediyorum.

Şunun şurasında Marta az bir zaman kaldı haklı olduğunu göreceksiniz.