MEHMET ZEYBEK

Milli Türk Talebe birliğinden bu yana siyasetin içinde yoğrulan muhafazakar kesimin sevip saydığı bir isimdir Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK..

Görünüşü itibariyle tipik bir Anadolu insanıdır. Mevlana'nın Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol dediği gibi Mehmet Zeybek'te içi dışı bir göründüğü gibi bir insandır.

Siyaseten takiyeye yapar mı yapmaz mı onu çok bilmem ancak insanlarla iletişim kurmaktan çekinmeyen ve elinden gelen yardımı esirgemeyen pozitif bir belediye başkanıdır aslında..

Afyon milliyetçisidir ve Afyon insanı ile onların dertleriyle haşır neşir olmayı da seven bir yapısı vardır. Bugüne kadar pek çok projeye imza atmış Afyon'a önemli eserler kazandırmış Mehmet Zeybek'in önümüzdeki seçimde de aday olduğu takdirde kazanacağı iddia edilmektedir.

Son dönemde Afyon'daki kaldırım taşlarının yenilenmesi ve özellikle uzun çarşıdaki esnaf rahatlatmış Şehrimize ayrı bir güzellik katmıştır. Afyon halkı partizanlık yapmayan Sayın Mehmet Zeybek'e teşekkür etmektedir.

Afyon'da diğer partiler henüz aday çıkarmamış ve kimin adayı olacağı belirsizliğini sürdürmektedir. CHP ve IYI Partide ittifak ipleri koptuğu için ayrı ayrı aday çıkardıkları takdirde Mehmet Zeybeğin ipi önde göğüsleyeceği açıkça görülüyor.

Kaldı ki Milliyetçi Hareket Partisinin de bu dönem genel merkezin talimatı doğrultusunda hareket ederek aday çıkarmayacağını ve Afyonkarahisar'da Mehmet Zeybek'i destekleyeceğini düşünürsek Mehmet Zeybek bir dönem daha başımızda demektir.