CHP'DEKİ POS KAVGASI

Türkiye'nin umudu olması gereken Muhalefet partilerindeki iç kavgalara ve menfaat hesaplaşmalarına  bakılırsa AK Parti'nin neden hep seçimleri kazandığı açıkça ortada..

Çünkü Ak partililer mal paylaşımı kavgası yapmıyorlar. Kendi aralarında gayet güzel anlaşıp "birlikte Emek birlikte yemek "sloganı ile ülkeye hizmet ediyorlar.

CHP ve IYI Parti'de ise partilerin ideolojik düşünceleri bir kenara itilip seçimlerde paranın ön plana çıkarıldığı kazanma duygusunun Partili arkadaşlarını yok etme pahasına sebep olacak hırs ve öfkenin hakim olduğunu görüyoruz.

Işte Son olarak Afyonkarahisar Cumhuriyet Halk Partisi merkez ilçe kongresinde kronikleşmiş eski hastalıkların hala devam ettiğine şahit olduk. Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı misafir olarak geldi Afyonkarahisar Kongresi'nde seçime karışarak Burcu Köksal ile karşı karşıya geliyor. Bazı CHP'li üyeleri etkileyen Hasan Baltacı Burcu Köksal'ın istediği adamın seçilmemesi için kulis yapıyor

Karşılıklı restleşmeler ve tehditler sloganlar sonrasında Burcu Köksal yere yığılıp bayılıyor. Kastamonu milletvekilinin kendisine kurduğu bu komployu hazmedemeyen Burcu Köksal "Beni Afyon'dan AK Parti kazıyamadı, sen kazıyamazsın" diyerek kendisi aleyhinde çalışanlara meydan okuyor.

Yani sizin anlayacağınız CHP'de bu yaşananlar doğum sancısı değil ölüme çeyrek kala bir hastanın vasiyetine benziyor.

CHP'de Atatürkçü Vatansever görüşleri ile bildiğimiz Burcu köksal'a karşı fikir ve düşünceleri Antartika'dan daha eski Hatta buzul çağı'nı yaşayan Eskimoların yeniden sahneye çıkarak mücadele verdiğini görüyoruz.

Biraz hümanist biraz Entel Dantel biraz eski devrimci biraz milliyetçilik düşmanı olan güruhlarla, Kuvayi Milliyecilik meşalesini eline almış Atatürk'ü kendisine Önder edinmiş Yurtsever insanların bu kavgası bakalım nereye kadar devam edecek...

Tabandan tavana kadar her gün 8 şiddetinde depremle sarsılan CHP'nin bu kafayla devam ettiği takdirde yerel seçimlerde bazı büyük şehirleri kaybedeceği de açıkça görülüyor.

Yaşanan bu kavgalara şahit olan bazı vatandaşlarımız daha şimdiden Allah bizi korumuş İyi ki CHP başa geçmemiş diye dua ediyorlar.