Adam Atatürk'ün partisinde genel başkan yardımcılığı yapmış halen milletvekili, ama şavkı kaymış şuurunu kaybetmiş ne yaptığını bilemez halde ortalıklarda dolanıp duruyor

Göğsünde ay yıldızlı milletvekili rozeti takmış Türkiye Büyük Millet Meclisi sıralarında oturuyor ama gönlü PKK'lı teröristlerle birlikte kandilde dolaşıyor.

Kimden bahsettiğimi anladınız umarım. CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Sezgin midir bezgin midir pek anlamam ama Tanrının kulu değil şeytanın Kulu kölesi olduğu açıkça ortada..

TSK'yı eleştiriyor asker köyleri yaktı Faili cinayetlerin sorumlusu 15 köylüyü helikopterden aşağı attı faşist TSK diyor. Yanındaki avanelerle birlikte zırt pırt Türkiye'yi Avrupa insan hakları mahkemesine şikayet edip duruyorlar.

Resmen koynumuzda yılan besliyoruz. Ermeni Soykırımı ile ilgili olarak 24 Nisan 1915 yılı kötülüğün miladıdır Ermenilere yaptığımız haksızlıklarla ilgili tarihle yüzleşmemiz lazım diyor. Bu lafı bir Taşnak ermenisi etse Eyvallah diyeceğim ama Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin CHP'li bir milletvekiline yakışıp yakışmadığını yorumunu sizlerin takdirine bırakıyorum.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı halkı kim ve düşmanlığı sevk etmek devletin kurumları aşağılamak suçundan şu anda bir soruşturma başlatmış durumda,

Dosyası Bir hayli kabarık olan Sezgin Tanrıkulu'nun vatanseverlikten ve Türkiye sevdasından nasibini alamamış bir insan olduğunu PKK cenazelerine katıldığı zaman zaten anlamıştım.

Bunlar Apo'nun heykelini Diyarbakır'a dikeceğiz diyerek şov yapmayı çok severler ama devletin Demir yumruğunu kafalarına yiyince de sesleri soluğu kesilip devletin bütünlüğünden yanayız bizi yanlış anladınız demeye başlarlar.

Apo denilen cani de yakalandığı zaman Türk devletinin emrinde ve hizmetindeyim demişti. Demek ki neymiş ordunuz güçlü olursa parlamentonuzda yiğitlerin ve kahramanların sayısı çoksa diğerleri kuyruklarını kısıp Sessiz Sedasız orada duruyorlarmış.

Ya devlet başa ya Kuzgun leşe diyenler boşuna söylememiş Bu sözü..