Şuhut İYİ Parti Milletvekillerini bağrına bastı

 

İYİ Parti milletvekili adayları 3 günde tüm ilçeleri ve beldeleri gezerek vatandaşlarla bayramlaştılar. Mustafa Enis Arabacı’nın baba ocağı Şuhut milletvekillerini bağrına bastı.

Bayramın ilk günü İYİ Parti Seçim Koordinasyon Merkezinde yapılan bayramlaşmadan sonra 3 gün boyunca tüm ilçe ve beldelerde vatandaşlarla bayramlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı ile ramazan bayramının son günü kutlamalara Şuhut’tan başlandı. Mustafa Enis Arabacı’nın baba ocağı olan Şuhut’a büyük bir konvoyla karşılanan Milletvekili adayları Mustafa Enis Arabacı, Hakan Şeref Olgun, Okşan Efe Ulusoy ve Sebahat Demircigediği şehir turu attı.

Yapılan şehir turundan sonra Şuhut Meydanı İYİ Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde seçim otobüsü üzerine çıkan milletvekili adayları ve il başkanı Muhammet Mısırlıoğlu halka birer konuşma yaptılar. Mustafa Enis Arabacı, “Yeni bir tarih yazmaya, birlikte kazanmaya var mısınız. Biz İYİ Parti Milletvekili adayları olarak yeni bir tarih yazmak için yola çıktık. Afyonkarahisar’dan yaktığımız zafer meşalesi inşallah ülke geneline yayılır ve birlikte yeni bir tarih yazarız” dedi.

Şuhut meydanında yapılan konuşmalardan sonra Milletvekili adayları esnaf ziyaretleri yaparak Atatürk parkına giderek vatandaşlarla buluştu. Milletvekili adayı Mustafa Enis Arabacı’yı babası Av Veli Arabacı’da yalnız bırakmadı. Şuhut’tan sonra beldeleri gezdikten sonra sırasıyla Çölovası bölgesinde bulunan ilçe ve beldeleri ziyaret ederek halkla buluşan Milletvekili adayları 3 günde 18 ilçe ve 30 belde ve köye giderek halkla kucaklaştı.