Şuhut Genç’i Bağrına Bastı

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili adayı Yücel Genç, 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili seçimleri öncesinde seçim gezilerini sürdürürken, dün yaptığı açıklamada, ‘ Mehmetçiklerimize kurşun sıkan katiller bugün Zillet ittifakının hemen yanı başındadır. Bunlara en iyi cevabı halkımız sandıklarda verecektir.’dedi.

 Seçim çalışmalarını yoğun bir şeklde sürdüren MHP Milletvekili Adayı Yücel Genç, dün akşam beraberinde İl Yönetimi, İlçe Yönetimi ile birlikte Şuhut’un Efe ve Yarışlı kylerini ziyaret etti. . Çok sayıda aracın oluşturduğu konvoyla seçim gezilerini sürdüren Genç, gittiği heryerde Halkın büyük bir ilgisiyle karşılaştı. Gittiği köylerde bu seçimlerin önemine değinen Genç, 14 Mayıs’ın sıradan bir seçim olmadığını emparyelist güçlere, terör örgütlerine karşı verilen bir mücadele olduğunu söyledi.

Bölücü terör örgütü PKK’nın zillet ittifakının destekçisi olduğunu söyleyen Genç, ‘Mehmetlerimize kurşun sıkan katiller zillet ittifakının içindedir.  FETÖ' cüler, bölücüler, dünün Ali Diboları, Türk düşmanları, emperyalizmin piyonları CHP ve İYİ Parti listelerinde milletvekili adayı olarak gösterilmişlerdir.14 Mayıs’ta halkımız bunlara dur diyecektir’ şeklinde konuştu.

Millet İttifakının, soğan ve patates konularını sürekli gündemde tutmalarını ise eleştiren Genç, ‘ Maymuna bak, maymuna yapıyorlar. Terör örgütleriyle, İngiltere deki tefecilerle yaptıkları gizli görüşmeleri gündemden düşürmek, halkımızın bunları bilmesinin önüne geçmek için suni gündemler yaratıyorlar. Ama halkımız tüm gerçekleri biliyor. Bunları bu gizli pazarlıklarına, ülkemizin bölünmesine asla izin vermeyecektir’ dedi.