Sandıklılı öğrenciler 14 madalya kazandı

Afyonkarahisar'da öğrenciler arasında düzenlenen oryantiring müsabakasına katılan Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğrencileri 6 altın, 8 bronz madalya ve 1 kupa kazandı.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü parkurunda öğrencilere yönelik oryantiring müsabakası düzenlendi. Kız ve erkeklerde iki grup halinde düzenlenen müsabakaya 82 sporcu katıldı. Sandıklı'dan müsabakaya katılan tek okul olan Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu takımı 6 altın, 8 bronz madalya ve 1 kupa kazandı.

Öğrencilerden Halil Altın A kategorisi il birincisi, Harun Çelik B kategorisi il birincisi, Mustafa Berk Altay A kategorisi ve Alihan Özbağ B kategorisi il dördüncüsü oldu. Okul takım olarak B kategorisi erkek il birinciliği, A kategorisi erkek il üçüncülüğü elde ederek, 10 sporcuyla katıldıkları müsabakalarda 6 altın, 8 bronz madalya ve 1 kupa kazandı. Öğrenciler, Afyonkarahisar'ı temsil etmek için Türkiye bölge finallerine katılacak

Editör: Haber Merkezi