Sandıklı’da bu yıl şeker pancarında kaç ton rekolte bekleniyor ? Sandıklı’da bu yıl şeker pancarında kaç ton rekolte bekleniyor ?

İlçede yaşayan ihtiyaç sahibi, engelli ve yaşlı vatandaşlara verilen Berber ve Kuaför hizmetimiz şimdi de Yaşlı Destek Sistemi (YADES) çerçevesinde, Yunus Emre Mahallesinde bulunan Çınaraltı Alzheimer Gündüz Yaşam Konağı’nda bu hizmet başlamış durumda. Bu kapsamda, ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlara yönelik berber ve kuaför hizmetleri sunularak, onların günlük yaşamlarına katkıda bulunuluyor.

Başkan Dr. Mustafa Çöl, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Toplumumuzun her kesimine dokunarak, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak en önemli görevlerimizden biridir. Yaşlı Destek Sistemi (YADES) çerçevesinde açtığımız Çınaraltı Alzheimer Gündüz Yaşam Konağımızda, ihtiyacı olan vatandaşlarımız berber ve kuaför hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Bu hizmetle onların yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyoruz” dedi.

Çınaraltı Alzheimer Gündüz Yaşam Konağı’nda sunulan bu hizmetin yanı sıra, ilçe genelindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlar için de benzer desteklerin devam ettiği belirtildi. Sandıklı Belediyesi, sosyal sorumluluk projeleriyle toplumda daha güçlü bir dayanışma kültürü oluşturmayı hedeflerken, ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmuyor.

Kaynak: BÜLTEN