Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Belediye Müdürlükleri buluşma yemeği etkinliği çerçevesinde Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. Gerçekleşen öğle yemeği organizasyonunda, belediye hizmetlerine yönelik istişarelerde bulunuldu.

418950092 778857574280828 9143384352279494169 N

Başkan Dr. Mustafa Çöl, etkinliğin amacının belediye personeli ile buluşarak, sorunları doğrudan dinlemek ve ortak çözümler üretmek olduğunu belirtti. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı personellerle samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada, belediyenin altyapı, çevre düzenlemesi ve genel hizmet konularında yapılan çalışmalar değerlendirildi.

E D C R F R

Başkan Dr. Mustafa Çöl; “Fen işleri personelimizle bir araya gelmek, onların görüşlerini almak ve birlikte hareket etmek, belediyemizin daha etkili hizmet sunmasına katkı sağlıyor. Ben gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ediyor, birlikte Sandıklımızı güzelleştirmek için daha güzel projelerde bulunmayı temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

R F F E

Bölgenin en büyük kültür merkezi ve kütüphanesi projesinde sona yaklaşıldı Bölgenin en büyük kültür merkezi ve kütüphanesi projesinde sona yaklaşıldı

KAYNAK: SAFİYE KALENDER

Kaynak: BÜLTEN