Sandıklı Organize Sanayi Bölgesi Canlanıyor

Organize Sanayi Bölgesinde yapılan yatırım, teşvik ve destekler ile canlanmaya,

SANDIKLI 07.11.2020, 17:59
Sandıklı Organize Sanayi Bölgesi Canlanıyor

Sandıklı Organize Sanayi Bölgesi Canlanıyor

Organize Sanayi Bölgesinde yapılan yatırım, teşvik ve destekler ile canlanmaya, tapu devirleri gerçekleşen işyerleri tapularını almaya devam ediyor.

Geçen günlerde yapılan tapu devirlerinden sonra şimdi de Salih Parin’e ait İsa Süt ürünleri’nin tapu devri yapılarak kendilerine hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Sandıklı Belediyesi makam odasında yapılan tapu devir törenine; Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Kaymakam Eflatun Can Tortop, Yönetim Kurulu Başkanvekili Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Organize Sanayi Müdürü Cem Yavuz, Tapu Müdür Vekili Ali Uluışık, ve İsa Süt Ürünleri sahibi Salih Parin katıldılar.

Karşılıklı atılan imzalar ile gerçekleşen tapu devir töreninden sonra kendilerine hayırlı ve uğurlu olsun dileklerinde bulunan Başkan Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop, Organize Sanayi Bölgesinden daha fazla esnafımızın yaralanması için çalışmaların devam ettiğinin altını çizerek, ilçemizin kalkınmasına destek olan bütün esnaf kardeşlerimize teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 27 Ocak 2021
İmsak 06:36
Güneş 08:01
Öğle 13:16
İkindi 15:56
Akşam 18:20
Yatsı 19:40