Sandıklı Belediye Başkanı Adnan ÖztaşRamazan Bayramı'nı kutlamak için bir mesaj yayınladı. Başkan Öztaş, hemşehrilerine içten dileklerle seslenerek, Ramazan ayının manevi değerini vurguladı.

HUZUR VE SEVİNÇ DOLU BİR RAMAZAN BAYRAMI

Mesajında, Ramazan ayının huzur ve sevinç dolu geçtiğini belirten Başkan Adnan Öztaş, bu mübarek günlerin bereketiyle birlik ve beraberlik duygularının pekiştiğini ifade etti. Ramazan boyunca duaların edildiği, iftar sofralarında buluşulduğu ve komşularla dayanışma içinde olunduğu bir ayın geride bırakıldığını dile getirdi.

HOŞGÖRÜ VE YARDIMLAŞMA DUYGULARIYLA DOLU BAYRAM

Yeni Başkan Öztaş’tan Kaymakam Çengel’e ziyaret! Yeni Başkan Öztaş’tan Kaymakam Çengel’e ziyaret!

Başkan Öztaş, Ramazan ayı boyunca gösterilen hoşgörü, sevgi ve yardımlaşma duygularının, Ramazan Bayramı'nın coşkusuyla da devam edeceğini belirtti. Birlik, beraberlik, barış ve mutluluğun önemine vurgu yaparak, bu değerlerin korunmasını ve sevgi ile saygının artmasını temenni etti.

SAĞLIK, MUTLULUK VE BARIŞ DOLU GÜNLER DİLEĞİYLE

Mesajını bitirirken, Başkan Adnan Öztaş, Ramazan Bayramı'nın tüm hemşehrilerine, ailelerine, sevdiklerine ve ülkeye sağlık, mutluluk, huzur ve barış dolu güzel günler getirmesi dileğinde bulundu. Nice bayramlarda birlikte olma temennisini de ileterek, Ramazan Bayramı'nın mübarek olduğunu ifade etti.

Kaynak: BÜLTEN