Sandıklı Belediyesinden Bir Yenilik Daha

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda Hüdai Kaplıcalarımıza,

SANDIKLI 30.10.2020, 15:49
Sandıklı Belediyesinden Bir Yenilik Daha

Sandıklı Belediyesinden Bir Yenilik Daha

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda Hüdai Kaplıcalarımıza, Kent Ormanımıza ve Millet Bahçesine gelen engelli vatandaşlarımız, Belediyemiz tarafından alınan atlar ile gezdirilerek, vatandaşlarımıza farklı bir konsept sunulacak.

Şu anda Hüdai Kaplıcalarımıza yeni yapılan at harasında 4 adet at bulunduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl, ilerleyen zamanlarda bu sayıyı çoğaltarak Sandıklı Belediyesi Atlı Spor Kulübü kurmak istediklerini belirterek, hemşehrilerimize hizmet etme noktasında farklı bir alternatif belirlediklerinin altını çizdiler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bilindiği gibi ülkemizin dört bir yanında atla yapılan farklı yarışmalar, spor dalları hatta atlarla fizyoterapi hizmetleri bile verilmektedir. Vatandaşlarımızdan gelen istekleri yerine getirmek için bizlerde şimdilik 4 atla başladığımız bu hizmeti ilerleyen zamanlarda arttırarak spor kulübü kurmak noktasında adımlarımızı atacağız.

İlk olarak Hüdai Kaplıcalarımıza gelen engelli kardeşlerimiz başta olmak üzere onlara hizmet verecek olan atlarımız, yakın zamanda faaliyete başlayacak olan Kent Ormanı ve çalışmalarının başlamasına çok az bir süre kalan Millet Bahçesinde vatandaşlarımız ile buluşacak.

Bizlere bu konuda desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimize teşekkür ediyor, ilçemizde bu gibi farklı alanları araştırarak vatandaşlarımızla buluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”dedi.

Yorumlar (1)
Sandikli kaplıca arasi 4 hafta önce
Sandikli kaplıca arası kestirme yol yapılırsa at sporu yapanlar bu yolu kullanabilir. Aynı zamanda koşu ve bisiklet yolu da olur. Sandikli istasyon altından geçen 3 yolun ikisi kaplıcaya çıkıyor. Sadece yolların genişlemesi ve bakımı lazım
0
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 27 Kasım 2020
İmsak 06:19
Güneş 07:46
Öğle 12:50
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:06