İmamoğlu, Sandıklı Selçik Köyündeki Festivale katıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sandıklı'da termal bir otelde düzenlenen

SANDIKLI 28.07.2019, 00:32 28.07.2019, 01:02
İmamoğlu, Sandıklı Selçik Köyündeki Festivale katıldı

İmamoğlu, Sandıklı Selçik Köyündeki Festivale katıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sandıklı'da termal bir otelde düzenlenen CHP Belediye Başkanları Çalıştayı'nın ardından ilçeye bağlı Selçik köyündeki Sarı Dede'yi Anma ve Kültür Festivali'ne katıldı.

İmamoğlu, CHP'nin, yerel yönetim stratejisini belirlemek üzere Sandıklı ilçesinde düzenlediği Belediye Başkanları Çalıştayı'nda, çok çalışacaklarına dair ant içtiklerini söyledi.

Ekrem İmamoğlu, burada yaptığı konuşmada, Afyonkarahisar'ın büyük mücadelelerin yaşandığı bir kent olduğunu söyledi.

Hep birlikte aydınlık bir yola çıktıklarını dile getiren İmamoğlu, "Bu aydınlık yolda hak var, hukuk var, bilim var. Dolayısıyla bu yolu inşallah güzel kentimiz İstanbul'da hep birlikte var edeceğiz. İstanbul'da bir şeyler ortaya koyarken çocuklara kendimi mesul hissediyorum. Enerjisi yüksek gençlerimize kendimi sorumlu hissediyorum." dedi.

Afyonkarahisar'da Milli Mücadele sırasında dedesinin anılarının olduğunu belirten İmamoğlu, şöyle devam etti:

"Burada, 251 belediye başkanımızla toplantılar yaptık, o toplantıda geçmişimize mahcup olmamak için çok çalışacağımıza ant içtik. Cumhuriyetimizi kuran Mustafa Kemal Atatürk'e, onun silah arkadaşlarına ve hepimizin geçmişine rahmet diliyorum, minnet duyuyorum. Ruhları şad olsun. Onlara layık bir süreci hep birlikte var edelim. Kardeşçe, kol kola. Birileri bağırırmış çağırırmış, benim kulağım hiç duymuyor. Benim kulağım hep güzel sesleri duyuyor. Benim kulağım çirkin sesleri duymuyor. Zaten göreceksiniz, o bağırıp çağırmayı kendine strateji kabul edenler yapayalnız kalacaklar. Biz yolumuza devam edeceğiz."

Konuşmasının ardından köylülerle hatıra fotoğrafı çektiren İmamoğlu, daha sonra İstanbul'a hareket etti.

Yorumlar (1)
İlçe teşkilatı 1 yıl önce
A partisi olsun B partisi olsun fark etmez 250 yakın belediye başkanı milletvekilleri genel başkan çevre il ve ilçelerden Sandıklımıza gelip 2 gün burda çalıştay yapıyorlar Sandıklı için büyük bir reklam para versen böyle bir reklam yapamazsın Tviter da şöyle oldu Sandıklı ismi ilk ikide bilmem ne boş işler onlar sl sana reklamın kralı Artı reklamın iyisi kötüsü olmaz CHP kötü parti diyelim Sandıklının reklamını yaptı mı yaptı peki bizim belediye başkanı çöl nezaketen Gidip te hoşgeldiniz dedi mi gerçi kendi partisinin vekili halk günü için ilçe teşkilatı ile ilçe binasında vatandaş ile buluşuyor bizim belediye başkanı leblebici Sabri amcayı ziyaret ediyor Tebrikler Sayın Mustafa Çöl
11
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 02 Aralık 2020
İmsak 06:24
Güneş 07:51
Öğle 12:52
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06