Sandıklı dereceye girdi Sandıklı dereceye girdi

Heyet, ziyaret sırasında Sazak mahallesinin ihtiyaçları ve beklentileri hakkında Başkan Dr. Mustafa Çöl ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri ve mahallenin genel durumu konularında hakkında görüştüler.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Mahalle sakinlerimizin sesini duymak, onların taleplerini anlamak ve çözüm üretmek bizim için çok önemli. İş birliği içinde, birlikte daha güzel bir Sandıklı için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi. 

Sazak Mahallesi muhtarı Himmet Keskin ise yaptığı açıklamada Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’e Mahallede yapılan Millet Bahçesi için teşekkür ederek şunları söyledi: “Sazak Mahallemizin çehresi bu sayede çok değişti ve değerlendi. Mahalle sakinlerimizle birlikte hem teşekkür etmek hem de isteklerimiz konusunda kendileriyle bir araya geldik. Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, karşılıklı istişare ile talimatlarını vererek, gerekli düzenlemelerin yapılacağını ifade etti.”

sandıklı

Editör: Afyon ZAFERİM