Milletvekili adayı Arslan köyünde büyük bir coşkuyla karşılandı

 

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Hasan Arslan, doğup büyüdüğü Sandıklı ilçesine bağlı Kusura köyünde hemşehrileri ile bir araya geldi. Arslan köyünde büyük bir ilgiyle karşılandı.

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Hasan Arslan köyünde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Sandıklı ilçesine bağlı Kusura köyünü ziyaret eden Arslan, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Ak Parti’ye destek istedi.

“Alnımızın akıyla çıkacağız”

Arslan açıklamasında “Gönülden gönüle sevgi dokumak işte bu kadar güzel bir duygu. Sevda tohumları ekmek böylesine güzel bir duygu. Doğup büyüdüğümüz köyümüzle hiçbir zaman bağımızı koparmadık. Bu yüzden bugün bizleri bağrına basarak, gücümüze güç, inancımıza inanç kattılar.

Afyonkarahisar’ın her bir noktası bizim için ayrı güzel. Başmakçı’dan Emirdağ’a kadar. Zira ben bu yola 14 bin km kare içinde yaşayan 750 bin kardeşimize büyüğümüze katkı sağlamak için çıktık.

Hep birlikte; el ele, kol kola vererek bu kutlu mücadeleden de yüzümüzün akı ile çıkacağımızdan en ufak şüphem yoktur. Yüreklerini bizlere açan, sonsuz desteklerini her zaman yanımızda hissettiren tüm Kusura Köyü sakinlerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu noktada bize desteklerini esirgemeyen İl Başkanımız Sayın Hüseyin Ceylan Uluçay’a, teşkilatlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.