Afşin Kum'un aynı adlı romanından uyarlanan ve yapımcılığını Onur Güvenatam'ın üstlendiği dizi, ikinci sezonuyla izleyicileri yine ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. İkinci sezonun haziran ayında yayımlanması planlanıyor. İlk sezonun ardından merakla beklenen gelişmelerin yeni sezonunda nasıl şekilleneceği ise şimdiden büyük bir merak konusu.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kübra'nın ikinci sezonunda, başrolde Çağatay Ulusoy'a birçok yetenekli isim eşlik edecek. Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan, Meriç Rakalar, Deniz Işın, Onur Ünsal, Mehmet Çağrı Çıtanak ve Ahmet Mümtaz Taylan, dizinin ikinci sezonunda önemli roller üstlenecek isimler arasında yer alıyor. Bu güçlü oyuncu kadrosuyla dizinin yeni sezonunda da etkileyici performanslar bekleniyor.

Çağatay Ulusoy, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Aytek Şayan, Cihan Talay ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın şahane oyunculuğu ve tabii sanal Kübra ile dizi o kadar çok beğenildi ki Netflix'ten yeni bir haber geldi. Dizinin yeni sezonu için onay çıkmıştı ve şimdi de...

DİZİNİN TEMASI VE BEKLENTİLER

"Dizi, Gökhan'ın inancını sorgulayıcı bir bakış açısıyla ele alırken, onun kararları ve mücadelelerini izleyiciyle buluşturuyor. Gökhan'ın semavi inancının gücüyle aldığı kararların artık bir bedeli olduğu bir çıkmazın içinde, düşmanlarıyla değil sevdikleriyle, hatta kendi içsel mücadelesiyle savaşması gerekecek. Kübra, Gökhan'ın bu zorlu yolculuğunda ışık olabilecek mi?" Dizinin temaları ve karakter derinliğiyle izleyicileri etkilemeye devam edeceği öngörülüyor.

Kübra dizisi ne zaman başlayacak? Kübra dizisi oyuncuları ve konusu ne?

HEYECANLA BEKLENEN YENİ SEZON

Azerin’den Amasya’da Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümüne özel konser Azerin’den Amasya’da Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümüne özel konser

Dizinin ikinci sezonu, sıra dışı ve etkileyici kurgusuyla izleyicilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. İlk sezonun başarısını devam ettirmesi beklenen yapım, yeni bölümleriyle izleyicilere büyük bir heyecan vaat ediyor.

Kaynak: BÜLTEN