Başarılı oyunculuk performanslarının yanı sıra müzik kariyeriyle de dikkat çeken Merve Boluğur, 2022 yılının Ekim ayında DJ Mert Aydın ile hayatını birleştirmiş, ancak evlilikleri 53 gün sürdükten sonra sonlanmıştı. Aralarındaki bağın kopmadığı anlaşılan eski eşler, bir süre sonra tekrar bir araya gelmeye karar verdi.

TV8'de ekrana gelen 'Aramızda Kalmasın' programında ortaya çıkan bilgilere göre, geçmişte birçoğumuzun tanık olduğu birlikteliklerine devam etmeyi seçen Merve Boluğur ve Mert Aydın, ilişkilerini bu kez gözlerden uzakta yaşamayı tercih ediyor. Geçmişte bir araya gelen ve ayrı kalan çift, yeniden bir şans vermeye karar verdi ve haberlerini dahi yakın çevreleriyle paylaşarak gizlilik içinde ilerlemeyi seçti. Mert Aydın'ın bir süre önce Merve Boluğur'u sosyal medyada takip etmesi ve sonrasında hızla takipten çıkması, ikilinin ilişkisinde yeni bir sayfa açıldığına dair söylentileri güçlendirdi. 

Kübra Dizisinin İkinci Sezonu Geliyor: Detaylar Ve Oyuncu Kadrosu Kübra Dizisinin İkinci Sezonu Geliyor: Detaylar Ve Oyuncu Kadrosu

Kaynak: BÜLTEN