Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş ve Serkan Şengül gibi isimlerin yanı sıra İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Cengiz Kurtoğlu ve Mehmet Ali Erbil gibi ünlü konuk oyuncuların da rol aldığı Kolpaçino 4, ilk haftasında en çok izlenen film olmayı başardı ve gişede zirveye oturdu.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın raporuna göre, serinin merakla beklenen son filmi Kolpaçino 4, geçen Cuma günü vizyona girdi ve Poll Films tarafından yayımlanan bu yeni macera, sinema salonlarını adeta hıncahınç dolduran hayran kitlesiyle görülmeye değer bir açılış yaptı.

Kolpaçino 4 filmi, ilk haftasında gişe rekoru kırdı

Sadece üç gün içinde büyük bir gişe başarısı gösteren film, önceki yapımlarının da popülaritesini pekiştirmiş oldu. Filmin geçtiğimiz hafta gerçekleşen görkemli galasına ise tam 5 bin kişi katıldı. İzleyiciler, yıllardan sonra setleri yeniden hareketlendiren bu uyarlamanın verdiği coşku ve eğlenceyi kucak açarak karşıladılar.

Kolpaçino 4 filmi, ilk haftasında gişe rekoru kırdı

Kübra Dizisinin İkinci Sezonu Geliyor: Detaylar Ve Oyuncu Kadrosu Kübra Dizisinin İkinci Sezonu Geliyor: Detaylar Ve Oyuncu Kadrosu

Kolpaçino 4 filmi, ilk haftasında gişe rekoru kırdı

Kaynak: BÜLTEN