Müdür Kasapoğlu, öğrenci yurtlarının güvenliği ve sağlıklı konaklama için düzenli denetimler gerçekleştirdiklerini belirtti. Kasapoğlu ayrıca, Afyonkarahisar'da bulunan özel yurtlarda yaptıkları incelemelerde yemekhane, asansör ve kazanların durumunu değerlendirdiklerini bildirdi.

Hijyenik ve sağlıklı yemek üretiminin önemine dikkat çeken Kasapoğlu, öğrencilerin sağlıklı beslenmesi için bu konuda gereken önlemlerin alınacağını kaydetti. Ayrıca, asansörlerin güvenli kullanımı için de düzenli kontrol ve bakımın gerekliliğine vurgu yaptı.

Yurtların kazan sistemlerinin güvenli ve verimli çalıştırılması gerektiğinin altını çizen Kasapoğlu, periyodik bakımın, enerji verimliliği ve güvenlik açısından önemli olduğunu belirtti.

Türkiye'nin Kahramanları Uzman Jandarmalarına Özel Gün Kutlaması Türkiye'nin Kahramanları Uzman Jandarmalarına Özel Gün Kutlaması

İl Müdürü, Afyonkarahisar'da bulunan özel yurtların düzenli denetimlerinin sürdürüleceğini ve öğrencilerin sağlıklı, güvenli ve konforlu bir ortamda kalması için gereken tüm önlemlerin alınacağını vurguladı. Kasapoğlu, son olarak öğrenci ve velilerin herhangi bir sorunla karşılaşmaları durumunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün her zaman yardıma hazır olduğunu ifade etti. AFYON ZAFER