SANDIKLI’DA KUSURA’LILARA 5 YILDIZLI RÜŞVET! SANDIKLI’DA KUSURA’LILARA 5 YILDIZLI RÜŞVET!

Sandıklı Belediye Başkan Adayı Yavuz’ un, Sandıklı Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi  Başkanı  Mevlüt Özçınar’la başlayan ziyaretleri,  Sebzeciler odası ve Yeni Esnaf Kefalet  Kredi kooperatifi Başkanı Ali Çiçek  ile devam etti.  Ziyaretlerini Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Bekir Çetin, Sandıklı Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı İbrahim Ocak, Sandıklı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı  Ahmet Erdem,  Sandıklı Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Öztop Ve Sandıklı Ticaret Borsası Başkanı Hasan Toy ile tamamladı.

Oda yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde sıcak ilgiyle karşılanan Melek Yavuz   “Bizim Belediyeciliğimizde ben yaptım oldu anlayışı olmayacaktır. Bizim Belediyeciliğimiz Sivil Toplum Kuruluşlarının da içinde olduğu istişarelere dayalı, katılımcı temeller üzerine, ayırmadan ayrışmadan  anlayışı hakim olacaktır” ifadelerini kullandı.

Oda Başkanları da ziyaretten duydukları memnuniyeti  dile getirerek, Milliyetçi Hareket Partisi heyetine teşekkür edip,  Melek Yavuz’a başarılar dilediler.

Kaynak: BÜLTEN