MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı, belediye başkan aday adaylarını partinin genel merkezine gönderiyor. İl genelinden Çay, Çobanlar, İhsaniye, İscehisar, Sinanpaşa ve Sultandağı ilçelerinden gelen aday adayları, kentteki beklenti ve heyecanın bir göstergesi olarak adaylık başvurularını yaptılar. MHP MYK Üyesi ve Milletvekili Mehmet Taytak, aday adaylarını bu süreçte yalnız bırakmıyor ve sürekli destek veriyor.

Milletvekili Taytak, her Çarşamba günü partinin genel merkezinde ilçe ve belde aday adaylarının başvurularına refakat ettiğini belirterek, aday adaylarındaki heyecanın kendilerini de heyecanlandırdığını ifade etti. Taytak, yerel yönetimler için gösterilen yoğun ilginin ve adaylık taleplerinin kendilerini memnun ettiğini dile getirerek, 2024 yerel seçimleri öncesinde partinin bütün kademelerinin yoğun emek harcadığını sözlerine ekledi.

Serteser, İstanbul’a davet edildi! Serteser, İstanbul’a davet edildi!

"Genelden yerele yeni yüzyılda üretken belediye sloganıyla yürüyoruz" diyen Taytak, MHP ve Cumhur İttifakı'nın Türkiye genelinde başarılı olacağına inancını vurguladı. Taytak, mevcut ve potansiyel belediye başkanlarının üretken belediyecilik anlayışını sergileyeceğine dikkat çekti ve aday adaylarına başarılar diledi. Milletvekili Taytak, başkan adayları ve ilçe başkanları ile Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız'ı da ziyaret etti ve anı fotoğrafı çektirdi. CEMİLE KAYTAN

Editör: Cemile Kaytan