Listede yer alan isimler ve görevleri şu şekilde: Hasan İnan, Sinapaşa ilçesi için; Metin Özdemir, Sinanpaşa'nın Serban beldesi için; Abdullah Başak, Sinanpaşa'nın Ahmetpaşa beldesi için; Yaşar Kemal Kantartopu, Çay ilçesi için; Özgür Özkaya, Sultandağı ilçesi için; Nihat Topçu, Sultandağı'nın Yeşilçiftlik beldesi için; Aykut Sultandağı, Dereçine beldesi için; Necati Balık, Çay'ın Karacaören beldesi için; İbrahim Baylan, Nuribey merkez beldesi için ve en son Musa Afyon, Sülümenli merkez beldesi için belediye başkan adayları olarak açıklandılar.

İYİ Parti'nin 81 ilde tam kadro sahada olma stratejisi çerçevesinde, Meral Akşener tarafından tanıtılan adaylarla ilgili açıklamalar yapıldı. Afyon İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu'nun da katılımıyla gerçekleşen toplantıda, seçim hazırlıklarının hız kazanacağı ve adayların belirlenmesinin kampanyalara dinamizm katacağına vurgu yapıldı.

ADAYLIĞININ DÜŞECEĞİNİ BİLMİYOR MUYDUN? NEDEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ'Nİ ŞAHSİ İSTİKBALİNE ALET ETTİN? ADAYLIĞININ DÜŞECEĞİNİ BİLMİYOR MUYDUN? NEDEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ'Nİ ŞAHSİ İSTİKBALİNE ALET ETTİN?

Grup toplantısının akabinde İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, ziyaretçi olarak kabul ettiği Afyonkarahisar teşkilatını ve belediye başkanı adaylarını Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde misafir etti. Parti lideri Akşener ve milletvekili Olgun'un, adayların insan odaklı ve şehrin refahını ön planda tutan projeler geliştirmelerini bekledikleri belirtildi. CEMİLE KAYTAN 

Editör: Cemile Kaytan