M. Raif İnan: Türkiye Küresel Enerji Konjonktüründe Belirleyici Konumda!

Artıbir Enerji Yönetim Kurulu Başkanı M. Raif İnan yenilenebilir enerji alanında yaptığı yatırımlarla öne çıkıyor. M. Raif İnan: ‘’Türkiye’nin sürekli büyüyen ekonomisinde çarkların dönmesi için enerji ihtiyacının akıllı yatırımlarla yönetilmesi gerekiyor’’ dedi.
 

M. Raif İnan, yaptıkları projelerle güç artışı elde etmeyi hedeflediklerini ifade etti. İnan: ‘’Türkiye’nin elektrik ihtiyacını karşılarken bunu olabilecek en yüksek seviyede sağlayabilmek depolama çözümlerinin geliştirmesine bağlı’’ diyerek bu konunun da önemini vurguladı.
 

M. Raif İnan: Enerji Coğrafyasında Türkiye Bir Merkez Olabilir!

Artıbir Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Raif İnan, Türkiye'nin önemli bir enerji ülkesi olduğunu ve bu alandaki ulusal politikaların geleceğimizi şekillendireceğini vurguluyor:

"Küresel ekonominin bir parçasıyız. Küresel enerji konjonktüründe de Türkiye belirleyici bir konumda. Sürekli büyüyen ekonomimizde çarkların dönmesi için enerji ihtiyacımızın doğru yönetilmesi ve akıllı yatırımların yapılması gerekiyor. Bu, ülkemizin diğer tüm alanlarda olduğu gibi enerji güvenliği alanında da güçlü konumunu sağlamlaştıracak.

Biz yatırımcı olarak görev bilinciyle hareket ediyoruz ve enerji sektörünün geleceğini şekillendirecek yenilikçi atılımları hayata geçiriyoruz."