Kalın Topuklu

Günümüzde hem erkekler hem de kadınlar her ortamda giyilebilecek rahat ayakkabılar tercih etmektedirler. Özellikle kadınlar her zaman giyim ve ayakkabının ana moda takipçisi olmuştur. Kadınlar kıyafetlerine dikkat ettikleri gibi ayakkabılarına da dikkat ederler. Abiye giyilirken ayakkabı açısından ince, sivri topuklu ayakkabı tercih edilir. Yazlık elbise giyilerken de kalın topuklu tercihleri olur.

Kalın Topuklu Özellikleri

Kalın topuklu ayakkabı seçerken insanların aklına hep ince topuklu ya da kalın topuklu ayakkabı gelir. Ayakkabının kalın bir topuğa sahip olması, tabanda denge ve baskı açısından rahat bir his sağlıyor. Ayrıca öne yüklemede daha rahattır. İnce tabanlı ayakkabılar ise denge konusunda sürekli dikkat gerektirir. Yürümeyi rahatsız eder.

Kalın Topuklu Neden Tercih Edilir?

Kadınlar genellikle hem yaz hem de kış aylarında rahatça yürüyebilmeleri için kalın topuklu ayakkabı giyerler. Her mevsim giyilebilecek bir ayakkabı modeli. Sıcak yaz aylarında yazlık ayakkabı olarak kalın topuklu terlikler de giyilmektedir. Bu ayakkabı yazlık elbise ile kombinlenebilir. Kalın topuklu satın almak için https://www.jabotter.com/kalin-topuklu-ayakkabi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Haber Merkezi