Milletvekili Özkaya Dinar’da istişare toplantısı gerçekleştirdi

DİNAR 26.10.2019, 22:19
Milletvekili Özkaya Dinar’da istişare toplantısı gerçekleştirdi

Milletvekili Özkaya Dinar’da istişare toplantısı gerçekleştirdi

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya Ak Parti Dinar İlçe Başkanlığını ziyaret ederek gündeme ilişkin bir toplantı gerçekleştirdi.

Ak Parti İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri, Afyon İGM Üyeleri Bilal Demiröz, Ahmet Çetin, Belediye Meclis Üyeleri Metehan Aydın, Veli Özcan ve vatandaşların katıldığı toplantıda Dinar’a yapılacak olan projeler görüşüldü.

Ak Parti Milletvekili Ali Özkaya toplantıda yaptığı konuşmasında şunları söyledi, “İlçemizde elektrik tellerinin yer altına alınmaya başlamasıyla birlikte bir hareket başladı. İlçemizde Meslek Yüksek Okulumuzda bir müdür değişimi oldu. Yeni seneye okulumuz için yeni ilave bölümler açmayı düşünüyoruz. Belediyemize gelecek olursak, belediyeler birliğinden bir adet kepçe, bir adet itfaiye aracı gelecek. Merak edilen Menderes Nehri projesine ise 2020 yılında başlıyoruz. Perde beton işleriyle başlayacak olan proje bölüm bölüm yapılacak. Çöp nakil merkezinin ihalesi yapıldı. Bölgenin çöpü Afyon’a giderek elektrik enerjisine dönüşecek. Kültür evi için ilave para alındı. Kısa sürede bitirilip burasını kütüphaneye çevirmek istiyoruz. Pınarlı ve Ellez yaylaları için ise milli park olması adına teklimizi sunduk” dedi.

Milletvekili Özkaya’nın konuşmasından sonra ise toplantı karşılıklı istişareler şeklinde devam etti. İsmail Yılmaz-Dinar

Yorumlar (0)
7
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 01 Aralık 2020
İmsak 06:23
Güneş 07:50
Öğle 12:52
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06