Ditso’da mesleki yeterlilik belgeleri Verildi

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası ile MEYBEM işbirliği ile gerçekleşen ‘Mesleki Y

DİNAR 29.07.2019, 22:08
Ditso’da mesleki yeterlilik belgeleri Verildi

Ditso’da mesleki yeterlilik belgeleri Verildi

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası ile MEYBEM işbirliği ile gerçekleşen ‘Mesleki Yeterlilik Belgesi’ sınavlarına katılan katılımcılara belgeleri verildi.

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan Belge Dağıtımına Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah BAĞIRKAN, Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Nedim SOYALTIN, Yönetim Kurulu Üyemiz Ersen ÇAKI, Meclis Kurulu Başkanı Ahmet ACAR katıldı.

Belgelerini almak üzere gelen hak sahipleri ile konuşan Başkan Abdullah BAĞIRKAN , yapılan sınavların önemine değindi. BAĞIRKAN, “Öncelikle şunu ifade etmek isterim ki mesleki yeterlik belgesi düzenlenmesi ile ilgili yaptığımız atılımlar sonucu iş yerlerimize Mesleki Yeterlik Belgesi konusunda belge hizmeti vermeye başladık ve devam ediyoruz. Bu çalışmalarda başta Yönetim ve Meclis kuruluma ayrıca odamız çalışanları olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Belgelerinizin hayırlı olmasını , bundan sonraki çalışma hayatlarınızda bol kazanç getirmesini diliyorum. Üyelerimizin uzun yollar giderek zaman kaybetmemeleri için bu tür çalışmalara hep birlikte ve çalışanlarımızla birlikte inşallah devam edeceğiz.” dedi

Yorumlar (0)
1
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Kasım 2020
İmsak 06:20
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:06