Dinar Milli Eğitimden Sergi

Dinar ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarca tamamlanan ve

DİNAR 15.06.2021, 16:00
Dinar Milli Eğitimden Sergi

Dinar Milli Eğitimden Sergi

Dinar ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarca tamamlanan ve (Avrupa Kalite Etiketi başvurusu yapılan) Etwinning projeleri yaygınlaştırma sergisi Sermaye Piyasası Yatılı Bölge Ortaokulu Salonunda açıldı.

Açılışa Dinar Kaymakamı Sayın Selami KAPANKAYA, Dinar Belediye Başkanı Sayın Nihat SARI, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Selman ESKİLER, Emniyet Müdürü Sayın Nihat PULAT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ufuk TAŞBAŞ ilçemizde görev yapan ortaokul müdürleri katıldılar.
Sayın Selami KAPANKAYA ve beraberindeki heyet proje sergilerini tek tek inceleyecek bilgi aldılar, çalışmaları yürütün öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiler ve çalışmaların da başarılar dilediler.
Etwinning, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımıyla okullar için destek, araç ve hizmetler sağlayarak Avrupa’daki okullar arası iş birliğini teşvik eder. Ayrıca; eTwinning, eğitimciler için sürekli çevrimiçi Mesleki Gelişim için ücretsiz fırsatlar da sunmaktadır. Etwinning çalışması iletişim kurmak, iş birliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa’daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunmaktadır

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 05 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı