Başkan Sarı, “Menderes Nehri Projemiz ile Salı Pazarımızın çehresi de değişti”

Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er

DİNAR 14.05.2022, 15:54
Başkan Sarı, “Menderes Nehri Projemiz ile Salı Pazarımızın çehresi de değişti”

Başkan Sarı, “Menderes Nehri Projemiz ile Salı Pazarımızın çehresi de değişti”

Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ve yönetimi ilçemizde Menderes Nehri Islahı projemizin tamamlanan ilk etabını yerinde inceledi.

İnceleme sırasında; Belediye Başkanı Nihat Sarı, Menderes Nehri Projemizin ilk etabının tamamlanmasıyla birlikte eski atıl görünümünden kurtarılarak ilçemize yakışır bir nehir haline geldiğini ifade etti.

Akabinde ise heyet İlçemiz Salı Pazarında yapımında sona yaklaşılan Yoğurt, Peynir ve Zeytin Pazarı binası ile Sebzeciler Odası, Zabıta Binası, Mescit ve Wc’nin bulunduğu binanın inşaatını yerinde inceledi.

Salı Pazarında artık Yoğurt, peynir ve zeytin satan esnaflarımızın hijyenik bir ortamda satış yapacağını ifade eden Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Menderes Nehrimizin projesi ile birlikte Salı Pazarımızın da etrafı güzel bir görünüme kavuştur. Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemize yakışır bir Pazar yeri olması adına çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Esnaflarımızdan ve vatandaşlarımızdan yaptığımız çalışmalar dolayısıyla güzel dönüşler alıyoruz. İnşallah ilçemize daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Projelerimizin hayata geçirilmesinde emeği geçen Bakanlarımıza ve Milletvekillerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Milletvekili Ali Özkaya ise; İlçemiz Salı pazarında yapılan çalışmalar ile Pazar yerimizin ilçemize yakışır hale geldiğini aynı zamanda Menderes Nehrinde ıslah çalışmalarının ise devam edeceğini belirterek, Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya ilçemize yapmış olduğu çalışmalar dolayısıyla teşekkür ederek, hizmetlerinde kolaylıklar diledi.

Yorumlar (0)
20
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 23 Mayıs 2022
İmsak 03:49
Güneş 05:33
Öğle 13:00
İkindi 16:53
Akşam 20:16
Yatsı 21:53