Başarının Adresi: Dinar Selçuk Gürdal Ortaokulu

Dinar Selçuk Gürdal Ortaokulumuz 2021 yılı LGS sonuçlarına göre, manav mantığıyla değil,

DİNAR 27.07.2021, 16:37
Başarının Adresi: Dinar Selçuk Gürdal Ortaokulu

Başarının Adresi: Dinar Selçuk Gürdal Ortaokulu

Dinar Selçuk Gürdal Ortaokulumuz 2021 yılı LGS sonuçlarına göre, manav mantığıyla değil, eğitimci mantığıyla hareket ederek, sınava girme hakkını kullanmak isteyen her öğrencimizin sınava girmesine de fırsat vererek amasız, fakatsız ve net bir başarı elde etti. Aşağıda belirtilen sonuçlarla da tartışmasız kalitenin en doğru adresi olduğunu bir kez daha gösterdi.

Sınav Sonuç Bilgileri

Mezun olan öğrenci sayısı : 81

Sınava giren öğrenci Sayısı : 78

Fen Lisesi :24

Sosyal Bilimler :1

Proje İHL :3

Uçak Bakım Lisesi :1

Öğrencilerimizin üçte 1’i sınavla öğrenci alan nitelikli okullara yerleşmiş olup, bu oran şimdiye kadar elde edilmiş en yüksek orandır.

Okulumuz, LGS tüm dersler net ortalamasında da Türkiye ortalamasının üzerinde bir başarı sergileyerek bu anlamda da ortaokullar bazında ilçemiz eğitimine liderlik etmeye devam etmekt7edir.

Okul yönetimi büyük başarıyla alakalı yaptığı açıklamasında ise, “Bu başarılarından dolayı her bir öğrencimizi ayrı ayrı tebrik eder, bu süreçte emeği geçen başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm velilerimize bizlerden desteklerini esirgemeyen sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Sayın Belediye Başkanımıza ve Sayın Kaymakamımıza teşekkürü borç biliriz” denildi. İsmail Yılmaz-Dinar

Yorumlar (0)
banner659
11
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Eylül 2021
İmsak 05:19
Güneş 06:41
Öğle 12:55
İkindi 16:18
Akşam 18:58
Yatsı 20:15