Afyonkarahisar'da faaliyet gösteren eğitim kurumu Bacım Sultan Kız Yurdu, öğrencileri ve personeli ile birlikte duyarlı bir harekete imza atarak Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği'ni ziyaret etti. Bu duygusal etkinlik, katılımcıların kalplerinde derin izler bıraktı.

ADAYLIĞININ DÜŞECEĞİNİ BİLMİYOR MUYDUN? NEDEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ'Nİ ŞAHSİ İSTİKBALİNE ALET ETTİN? ADAYLIĞININ DÜŞECEĞİNİ BİLMİYOR MUYDUN? NEDEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ'Nİ ŞAHSİ İSTİKBALİNE ALET ETTİN?

Bacım Sultan Kız Yurdu'nun genç öğrencileri ve çalışanları, dernek üyeleriyle bir araya gelerek Kur'an-ı Kerim tilaveti yaptılar. Şehit aileleri ve gazi yakınları da bu maneviyat dolu etkinliğe katılarak duygusal desteğini gösterdi.

Yurdun müdürü Sülün Can, ziyaretin ardından verdiği demeçte, "Çok genç yaşlarda yitirdiğimiz şehitlerimiz P. Tğm. Ramazan Günay başta olmak üzere, hepsini dualar ve hatimlerle anıyoruz. Şehitlerimizin kıymetli ailelerine sabırlar diliyorum" dedi.

Ziyaret esnasında şehitlerimizin hatırasını onurlandırmak ve onlara olan minnetin ifade edilmesi amacıyla katılımcılar duygu dolu anlar yaşadı. Şehitlere olan derin sevgi ve saygıları her bir hareketleriyle sergilediler.

Kaynak: BÜLTEN