Müsabakaların ardından konuşan Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu: "Afyonkarahisar'da boks branşında önemli bir potansiyel olduğunu görüyoruz. Bu potansiyeli daha da geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün burada gençler kategorisinde yarışan sporcularımızın performanslarını gördük. Çok yetenekli sporcularımız var. İnşallah bu sporcularımız ileride Türkiye ve dünya şampiyonalarında ülkemizi temsil edecekler." ifadelerini kullandı.

Sporcuların antrenörü ise, sporcuların performanslarından memnun olduklarını belirterek, "Sporcularımız çok çalıştılar. Bu çalışmaların karşılığını da bugün aldık. Hedefimiz, sporcularımızı daha ileriye taşımak." diye konuştu.

Şevki Algün'den Türkiye Şampiyonası'nda Hedef: Altın Madalya

57 kilogramda birinci olarak Mersin'de düzenlenecek olan Gençler Ferdi Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazanan Şevki Algün, hedefinin altın madalya kazanmak olduğunu söyledi. Algün, "İl seçmelerinde birinci olarak Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazandım. Çok mutluyum. Türkiye Şampiyonasında da elimden geleni yapacağım ve madalya kazanmak istiyorum." dedi

Masa Tenisi Yıldızlar Kulüp müsabakaları sona erdi Masa Tenisi Yıldızlar Kulüp müsabakaları sona erdi

Kaynak: BÜLTEN