Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Gürpınar'ı tebrik etti. Bu önemli başarının Afyonkarahisar'ın spor potansiyelini ve yeteneklerini ortaya koyduğunu belirten Kasapoğlu, Gürpınar'ın gösterdiği performansın gurur verici olduğunu vurguladı.

615Bb427 8E11 48Bd A72A 93322B0B80C6

Afyonkarahisarlı sporcuların başarılarının desteklenmeye devam edeceğini belirten İsmail Hakkı Kasapoğlu, Emin Rüzgar Gürpınar'ın gelecekteki turnuvalarda da başarılı performansını sürdüreceğine inandığını ifade etti.

Mercedes-Benz Türk, A Milli Kadın Hentbol Takımı’nın başarısı için yol alacak Mercedes-Benz Türk, A Milli Kadın Hentbol Takımı’nın başarısı için yol alacak

Afyonkarahisar Satranç İl Temsilcisi Gökhan Çoban: “Emin Rüzgar Gürpınar'ın Satranç branşında Türkiye sekizincisi olması ve Milli Takım Havuzuna girmesi, Afyonkarahisar'ın spor camiası ve genç sporcular arasında büyük bir heyecan yarattı. Bu tür başarıların devam etmesi ve sporda Afyonkarahisar'ın adının daha fazla duyulması dileğiyle, Gürpınar'ı tebrik ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: BÜLTEN