ZEYBEK BAŞKAN'DAN ZAFER MAHALLESİ'NE ZİYARET

Başkanımız Mehmet Zeybek mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Mahallelerin ve mahalle sakinlerinin sıkıntılarını birinci ağızdan öğrenmek ve bu doğrultuda çözümler üretmek için ziyaretlerini sürdüren Başkanımız Mehmet Zeybek Zafer Mahallesi’ni ziyaret etti.

Zeybek Başkan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcımız Barış Dal ve daire müdürleri ile birlikte mahalle muhtarı İsmail Gökhan Buğa ve vatandaşlarımızla bir araya geldi. Hemşehrileri ile sohbet ederek, Muhtar Buğa’dan talep ve önerileri aldı. Çalışmaları yerinde inceledi.

Zeybek Başkan, vatandaşların sıkıntılarını ve isteklerini dinleyip sorunların çözüm üretilerek en kısa zamanda giderileceğini belirtti. Mahalle sakinleri ise sorunlarını birebir aktarabildikleri için memnuniyetlerini dile getirip, yapılan çalışmalar ve hizmetleri için teşekkür etti.

HEDEF DAHA GÜZEL BİR AFYON

Başkanımız, "Gayemiz göreve geldiğimiz günden beri daha güzel bir Afyon için çalışmak. Her bir hemşehrimizin yüzü gülsün diye ilk günkü heyecan ve aşkla gece gündüz demeden gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerimizde bizi coşku ile ağırlayan tüm hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun" diye konuştu.