Zeybek Başkan'dan Ramazan Çarşısına Ziyaret

              Afyonkarahisar Belediyesi bu yıl da Ramazan ayını esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir arada yaşamak ve yaşatmak adına Zafer Meydanı’nda ‘Geleneksel Ramazan Etkinlikleri’ düzenleyecek. Başkanımız Zeybek, meydanda kurulan Ramazan Çarşısını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in önderliğinde Zafer Meydanı’nda Geleneksel Ramazan Etkinlikleri düzenlenecek. Ziyaretçilerimiz kurulan Ramazan çarşısında alışverişten yeme içmeye kadar her türlü ihtiyacını karşılayabilecek. Ayrıca çocuklar için de özel etkinlikler ve oyun parkurlarının yer aldığı meydan, bu yıl da Ramazan’ın yaşandığı tek merkez olacak. 

BELEDİYEMİZ RAMAZAN ÇARŞISI KURDU

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, 11 ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’in kalbinin atacağı, maneviyatının hissettireceği alan Zafer Meydanında kurulan çarşıyı ziyaret etti. Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş’un da eşlik ettiği ziyarette Başkanımız Zeybek, deprem bölgesinden gelerek stant açan esnaflar ile buluştu. Tekraren geçmiş olsun dileklerini ileten Başkanımız geliri depremzedeler bağışlanacak çarşıda stant açan esnaflardan alışveriş yaparak destek çıktı. Ekibi ile birlikte alanda yapılan hazırlık çalışmaları yanı sıra çarşıda da incelemelerde bulunan Başkanımız, çağrıya kulak veren vatandaşlara teşekkür etti, hayırlı işler temennisinde bulundu. Meydanda hemşehrileri ile de buluşan Başkanımız hasbihal etti, Ramazan ayının başlangıcı nedeni ile tebrikte bulundu.

"TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİMİZE DAVET EDİYORUZ"

Başkanımız Mehmet Zeybek sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise tüm hemşehrilerimizi Ramazan etkinliklerine davet ederek, “'Geleneksel Ramazan Etkinlikleri' kapsamında Zafer meydanına kurulan Ramazan Çarşımızda incelemelerde bulunduk. Çarşıda stant açan esnaflarımızı ziyaret ederek, hayırlı işler diledik. Tüm hemşehrimizi Ramazan etkinliklerimize davet ediyoruz. Belediye olarak 11 ayın Sultanı Ramazan’ı Şerifi karşılamaya hazırız” dedi.