ZEYBEK BAŞKAN'DAN HAMİDİYE MAHALLESİ'NE ZİYARET

           Her Cuma farklı bir mahallede muhtar ve mahalle sakinleri ile gönül bağlarını güçlendiren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Hamidiye Mahallesi’ni ziyaret etti.

Zeybek Başkan, mahalle buluşmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Cuma namazını eda eden Başkanımız, Muhtar Murat Keskin ve mahalle sakinleri ile buluştu; çalışmaları değerlendirdi. Vatandaşların taleplerini ve mahallenin isteklerini de alarak gerekli çalışmaların yapılması için değerlendirmelerde bulunuldu.

Ziyarete; Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ve birim müdürleri eşlik etti.

YERİNDE İNCELEME YAPILDI, ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

Vatandaşların istek ve taleplerin yerine getirilmesi, sorunların yerinde çözüme kavuşması amacı ile mahalle ziyaretlerine devam ettiklerini belirten Zeybek Başkan konuşmasında; “Muhtarımızın taleplerini dinlemek ve hasbihal etmek için bir aradayız. Muhtarımızın ne isteği varsa yerine getirmek için gerekli talimatları ekip arkadaşlarıma verdim. Ziyaretler yaparak talepleri almaya yerinde incelemeler yapmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum. Cenab-ı Allah Ramazan Bayramına sağlıcakla erişmeyi naip etsin” dedi.

Mahalle sakinleri ile bolca muhabbet eden Başkanımıza ilgi oldukça yoğundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette mahallenin eksik ve ihtiyaçları yerinde tespit edilerek gerekli çalışmaların yapılması için planlama yapıldı.