ZEYBEK BAŞKAN'DAN GENÇLİK BULUŞMASI

      Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, ‘Gençlik Buluşması’ programında Girişimci Genç Liderler Derneği organizasyonunda gençlerle bir araya geldi. Zeybek Başkan, gençlere yönelik birçok proje ürettiklerini ve her zaman desteklediklerini belirtti.

Afyonkarahisar Belediyesi ve Girişimci Genç Liderler Derneği iş birliğinde “Gençlik Buluşmaları” programı yapıldı. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Belediyemizin gençlere daha güzel bir gelecek sağlamak adına çalışmalar yaptığını söyledi. Üniversiteli öğrencilerle sohbet havasında geçen Gençlik Buluşmaları programında gençlerden gelen soruları içtenlikle cevaplayan Zeybek Başkan, Afyonkarahisar Belediyesi’nin hayata geçirdiği hizmet ve projelerden bahsetti.

Başkanımız Mehmet Zeybek, okul eğitiminden ticaret hayatına, siyasetten belediye başkanlığına giden yolda yaşadıklarını öğrencilerle paylaştı. Kendisine yönelik soruları samimiyetle yanıtlayan Başkanımız, öğrencilerden gelen fikirleri de dikkatlice dinleyerek not aldı.

Belediye Başkanımız, gençlik buluşması etkinliğinin sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZ

Afyonkarahisar’ın geçen yıl ilk kez TEKNOFEST’e ev sahipliği yaptığının altını çizen Başkanımız Zeybek; “Gençlik Buluşmaları vesilesi ile gençlerimizle bir araya gelme fırsatı yakalıyoruz. Gençlerimizi yakından ilgilendiren yatırımlarımızı onlarla paylaşıyor, sohbette bulunuyoruz. Bu yıl da TEKNOFEST’i şehrimizde yapacağız. Şimdiden gençlerimizi bu festivale davet ediyorum. Öte yandan sportif hayata katkı sağlamak adına Afyonkarahisar’ımıza olimpik yüzme havuzu ve salon sporlarına ev sahipliği yapan 1000 kişilik kapalı spor salonu kazandırdık. Bu iki büyük yatırımımızda genç kardeşlerime armağan olsun. Gençler bizim geleceğimiz” ifadelerini kullandı.