Zeybek Başkan'dan Belediye Personeline Gıda Paketi

      Afyonkarahisar Belediyesi Ramazan ayı nedeni ile personeline gıda paketi desteğinde bulundu. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile yapılan yardımlar yüzleri güldürdü.

İhtiyaç sahipleri, yetim ve öksüzleri gözeten, kimsesizlerin kimsesi olmayı sürdüren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, kendi personeline de gıda paketi desteğinde bulundu. Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından hazırlanan gıda kolileri Başkanımız Mehmet Zeybek tarafından bizzat teslim edildi.

Mesai arkadaşlarıyla bir araya gelen Zeybek Başkan çalışma arkadaşlarının Ramazan-ı Şeriflerini kutlayarak, yanlarında olduğu mesajını verdi. Zeybek Başkan’ın katıldığı dağıtım programında, YÜNTAŞ A.Ş. Genel Müdürü Arif Birsen, Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük ve Ulaşım Hizmetleri ve Makine İkmal Müdürü Serhat Düzağaç hazır bulundu. Temel gıda maddelerinin bulunduğu gıda paketi Başkanımız Zeybek tarafından personele verildi.

"HER ZAMAN ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ"

Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu söyleyen Başkanımız açıklamasında; "Mesai arkadaşlarımızın gıda paketi ile birlikte hem Ramazanlarını kutlayalım hem de destek olalım istedik. Şu anda yanlarındayız. Cenab-ı Hak sağlıcakla nice Ramazanlara erişmeyi hepimize nasip etsin. Arkadaşlarımıza sağlıklı ve huzurlu bir Ramazan geçirmelerini temenni ediyorum" diye konuştu.