Zeybek Başkan'dan Ataköy Mahallesi'ne Ziyaret

       Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ekibi ile birlikte sorunları yerinde tespit etmek için mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Zeybek Başkan, Ataköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Zeybek Başkan’ın her Cuma farklı bir mahalleye yaptığı ziyaretler sürüyor. Ataköy Mahallesine yapılan ziyarete Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Barış Dal, birim müdürleri, Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir eşlik etti.

ATAKÖY'E ÇOK AMAÇLI SALON KAZANDIRIYORUZ

Hemşehrileri ile bir araya gelen Zeybek Başkan, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşlara mahallede gerçekleştirilecek olan çalışmalar hakkında bilgi paylaşan Başkanımız, mahalle sakinlerinin kendisine ilettiği sorunların çözümü için de talimat verdi. Başkanımız Zeybek ve beraberindeki heyet Belediyemizce mahalleye inşa edilen çok amaçlı salon inşaat sahasında da incelemelerde bulundu.

AFYONKARAHİSAR'A HİZMET ETMEKTEN MUTLUYUZ

Yatırımın kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacağını belirten Başkan Mehmet Zeybek, hemşehrilerinin Ramazan ayını tebrik ederek; “Ataköy Mahallesinde çalışkan muhtarımız ile birlikte güzel hizmetler yapmayı sürdürüyoruz. Talepler doğrultusunda mahallemize çok amaçlı salon kazandıracağız. Salonun inşası sürüyor. Bitmek üzere. Kısa sürede hizmete açacağız inşallah. İstişare kültürüne önem veriyor, bunun neticesinde her Cuma farklı bir mahallede hemşehrilerimiz ile buluşuyoruz. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. Afyonkarahisar’a hizmet etmekten mutluyuz. Bu gaye ile yatırımlarımız ve faaliyetlerimiz sürecek. Ziyaretimize eşlik eden Milletvekilimize ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Hayırlı Ramazanlar” diye konuştu.