Zeybek Başkan Personeliyle Bayramlaştı

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Ramazan Bayramı’nın ardından ilk mesai gününde personeliyle bayramlaştı. Belediye Meclisi Toplantı Salonu'nda düzenlenen programa Başkan Yardımcıları Benol Kaplan, Murat Öner, Birim Müdürleri ve çok sayıda personel katıldı.Mesai arkadaşlarıyla bayramlaşan Başkanımız tüm Belediye çalışanlarının Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

“RAMAZAN AYINDA GÖREV ALAN TÜM PERSONELİMİN EMEĞİNE SAĞLIK”

Ramazan ayı süresince gerek mahallelerde kurulan iftar sofraları gerek Zafer Meydanında 30 gün boyunca düzenlenen Ramazan Şenliklerinde gerekse ihtiyaç sahibi ailelere yapılan yardımlar konusunda görev alan tüm personele ayrıca teşekkür eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Ramazan ayında altı noktada iftar çadırı oluşturmamıza rağmen, mahallelerde kurduğumuz iftar sofralarında 300 bin kişiye ulaştık. Sağolsunlar yemekhanemizde görev alan aşçılarımız üstün gayret gösterdiler. Emeklerine yüreklerine sağlık ilgili birim müdürlerine müdür yardımcılarına teşekkür ediyoruz. Yine bu süreçte Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz, Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüz ve Yardım Birimimiz de çalışan arkadaşlarımız büyük bir özveri gösterdi. Uyumlu bir çalışma sergiledik. Kazasız belasız bayrama eriştik. Bu vesileyle tüm mesai arkadaşlarımın geçmiş Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, yenilerine kazasız belasız ulaşmamızı temenni ediyorum” dedi.

“KOMŞU İLLER ŞEHRİMİZİ KISKANIYOR”

Bayramın ardından hızlı bir çalışma temposuna gireceklerini hatırlatan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Bayramı atlattık, hızlı bir çalışma temposuna gireceğiz. Bu yıl merkeze ağırlık vereceğiz. El birliği ile şehrimizi yaşanılabilir bir şehir haline getireceğiz. Çevre illerden de aldığımız bilgiler doğrultusunda “Afyon’u kıskanıyoruz” diyorlar. Yine Zaferin 100. Yıl dolayısıyla da şehrimizde birçok etkinlik gerçekleştireceğiz. Afyon bu sene kendinden farklı söz ettiren illerin başında olacak. Şimdiden emeği geçecek herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi