Zeybek Başkan Her Akşam Hemşehrileri ile İftar Yapıyor

          Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programları çerçevesinde, Fatih ve Eşrefpaşa Mahallesi sakinleriyle buluştu.   

           Afyonkarahisar Belediyesi'nin büyük ilgi gören mahalle iftarları devam ediyor. Zeybek Başkan her akşam farklı bir mahallede hemşehrileri ile birlikte iftar yapıyor. Programa mahalle halkı tarafından yoğun katılım gösterildi.

           Ramazan ayının ruhuna uygun olarak birlik beraberlik ve dayanışma örneğinin en güzel esintilerinin yaşandığı iftar yemeği renkli görüntülere sahne oldu. Mahalle sakinlerinin iftar programlarına gösterdiği ilginin kendilerini ziyadesiyle mutlu ettiğini dile getiren Zeybek Başkan, düzenlenen organizasyona katılımlarından dolayı mahalle halkına teşekkür etti. Ramazan ayı süresince her aksam farklı bir mahallede iftara katılan, ardından da vatandaşlarla sohbet gerçekleştiren Başkanımız Mehmet Zeybek’e ilgi oldukça yoğundu.

“RAMAZAN-I ŞERİF MÜBAREK OLSUN”

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek hemşehrileri ile selamlaştıktan sonra yaptığı açıklamada, "Manevi duyguların yoğunlaştığı, insanlar arasında kardeşliğin pekiştiği, hoşgörü ve dayanışmanın en üst düzeye ulaştığı Ramazan ayında kurduğumuz gönül sofraları ile hemşehrilerimiz ile bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Hepimizin Ramazan-ı Şerif’i mübarek olsun. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın" diye konuştu.