Zeybek Başkan Hemşehrileri ile Kucaklaştı

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Cuma namazı ardından esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelerek, hasbihal etti.

Her fırsatta hemşehrileri ile buluşan Başkanımız Mehmet Zeybek ve AK Parti Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven’e ziyaretlerinde AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Özgür Kavak, Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ve Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur eşlik etti.  

Yoğun iş temposundan fırsat buldukça vatandaşlar ile bir araya gelen ve sohbet eden Zeybek Başkan, esnafları da iş yerlerinde ziyaret ederek, bol kazançlar diledi. Başkanımız Zeybek, esnaf ve vatandaşla sohbet ederek talepleri dinliyor. Hemşehrileri ile kucaklaşan Zeybek Başkan aynı zamanda yaklaşan Ramazan ayı öncesi vatandaşların Ramazan-ı Şeriflerini de kutladı. 

Genç, yaşlı herkesin ilgi gösterdiği Başkanımız Mehmet Zeybek, şehrin gelişiminde önemli rol oynayan esnafla yapılan istişarenin önemine vurgu yaptı. Zeybek Başkan, “Şehrimizi ortak akılla yönetiyor, istişare kültürüne önem veriyoruz. Yaptığımız yatırımlar öncülüğünde esnafımız ve vatandaşımızla birlikte Afyonkarahisar’ı geleceğe taşıyoruz. Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Cuma namazı sonrası esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Esnaflarımızı işyerlerinde ziyaret ederek, hayırlı ve bol kazançlar diledik” dedi.