Zeybek Başkan Hamidiye Mahallesinde

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in mahalle ziyaretleri sürüyor. Bu haftanın ziyaret durağı ise Hamidiye Mahallesi oldu. Zeybek Başkan, Mahalle Muhtarı Murat Keskin ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek talep ve çözüm önerilerini değerlendirdi.

Her hafta farklı bir mahalleyi ziyaret eden Zeybek Başkan vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Yerinde çözüm anlayışı ile hareket eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve ekibi yapılan çalışmaları incelerken yapılacak çalışmaların ilk adımını da ilgilileri ile birlikte atıyor.

Mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde gören Zeybek Başkan, durum değerlendirmesinde bulunarak çalışmaların daha etkin ve kalıcı olmasının da önünü açıyor. Mahalle ziyaretlerinin bu haftaki adresi ise Hamidiye Mahallesi oldu. Başkanımızın ziyaretine AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ve Barış Dal, belediyemiz birim müdürleri eşlik etti.

TALEP VE ÖNERİLERİ NOT ALDI, EKSİKLERİ YERİNDE GÖRDÜ

Mahalle Muhtarı Murat Keskin ve mahalle sakinleri ile istişarede bulunan Zeybek Başkan talepleri tek tek not alarak gerekenin yapılması için ekibine talimat verdi. Hem şehrimize hem de gönüllere dokunan Başkanımız ve ekibi mahalleye yapılan yatırımlarını da yerinde inceledi.

Milletimizin hizmetinde olmaya ve gönüller kazanmaya devam ettiklerini söyleyen Zeybek Başkan, “Hamidiye Mahallemizde vatandaşlarımızın taleplerini not aldık, inşallah bir bir yerine getireceğiz. Bizleri tüm samimiyetiyle karşılayan Hamidiye Mahallesi sakinlerimize gönülden teşekkür ederim” dedi.Ziyarette yapılan hizmetleri yerinde gördüklerini hatırlatan Başkanımız, eksikleri not aldıklarını söyledi.

"TÜRKİYE’YE ÖRNEK ÇALIŞMA"

AK Parti İl Başkanı AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ise Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in her hafta farklı mahalleye gerçekleştirdiği Cuma ziyaretlerinin Türkiye’ye örnek bir çalışma olduğuna dikkat çekerek Başkanımızın her daim vatandaşımızın yanında olduğunu söyledi.

Hamidiye Mahalle Muhtarı Murat Keskin ise ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve beraberindeki heyete teşekkür ederek” Sağolsun Belediye Başkanımız, AK Parti İl Başkanımız, Merkez İlçe Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız ve birim müdürlerimiz ziyaretleriyle bizleri mutlu ettiler. Mahallemizde fırınımız tamamlandı. Yine muhtarlık binamız hizmete girdi. Park ve asfalt çalışmalarından kaldırım düzenlemelerine kadar birçok eksiğimiz sağolsun başkanımız sayesinde giderildi. Mahalle sakinlerim adına kendisine şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.