Yurdunuseven, “Üretimin Her Safhasında Aktif Rol Oynuyoruz”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Afyonkarahisar Merkez ve İscehisar ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerin ardından yazılı bir açıklama yayımlayan Yurdunuseven;

Tam 20 yıldır AK Parti çatısı altında milletimizin ihtiyaçlarını, sorunlarını çözmek için çalışıyor bir yandan da her yönden mahrum bırakılmış bir milletin hayallerini gerçekleştirmek için çabaladık. Bunca hain, habis ve vesayetçi zihniyete rağmen hedeflerimiz doğrultusunda büyük yol katettik. Birçok hayalimizi ve hedefimizi gerçekleştirdiğimiz, bir kez daha kaderimizin belirleneceği 2023 dönemecinin arefesindeyiz. 20 Yıldır istisnasız her zaman olduğu gibi bugün yine milletimizin içinde olacak ve  gerçekleştirdiğimiz her projede olduğu gibi yine milletimizle istişare edeceğiz. Burada bir noktaya dikkat çekmek isterim ki; sahaya, milletimizin içine bugün çıkmadık. 20 Yıldır bu milletin içerisinde aynı aşk ve heyecanla taş üstüne taş koyma gayretindeyiz.

Merkez ilçemizde bulunan Küçük Sanayi Sitesi ve Ataköy esnafımızı ziyaret ettik.20 Yıldır sözünü verdiğimiz her projeyi gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyor ve yeni projelerimizi bu minvalde hemşehrilerimizle istişare ediyoruz. Çiğiltepe Yurdu'nda misafir ettğimiz depremzede vatandaşlarımızla bir araya geldik. Devletimiz afetten etkilenen bölgelerde olağanüstü bir gayretle hayatı normale döndürme çalışmalarına devam ediyor. Ülkemizi var eden milletimizin her kesimini kucaklamak için bizlerde sahada var gücümüzle gayret gösteriyoruz. Afyonkarahisar'ımızın ülkemizin kalkınması noktasında büyük bir vazife üstlenen çiftçilerimizle iftar sofrasında bir araya gelerek taleplerini dinledik. Üretimin her safhasında yanlarında olacağımızı birkez daha bildirmek isterim."

İscehisar'da yoğun bir program düzenleyen Yurdunuseven; "AK kadrolarımızla her zaman olduğumuz yerde milletimizin içerisindeyiz. Nabzı bizzat milletimizin içinde tutuyor gerçekleştireceğimiz her çalışmayı bu doğrultuda belirliyoruz. AK teşkilatlar, hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına anında refleks göstererek toplumsal her olayda sorumluluk almaktan kaçınmayarak büyük işler başarıyor. Bu doğrultuda çalışmalarına ara vermeden devam eden İscehisar ilçe teşkilatımızla bir araya gelerek planladığımız çalışmaları istişare ettik. Vatandaşlarımızın ve teşkilat mensuplarımızın yoğun katılımıyla Seçim Koordinasyon Merkezi'mizin açılışını gerçekleştirdik. İscehisar'ımızda yapımı hızla devam eden Hükümet Konağı ve İlkokul inşaatlarını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldık. İlimizin ekonomisine çalışmalarıyla can veren değerli İscehisar esnafımızla bir araya geldik. Esnafımızın hemşehrilerimizin her birinin fikri bizim için ayrıca kıymetli. Önümüzdeki dönemde esnafımızı korumaya yönelik hamlelere devam edeceğiz. Çalışlar, Karaağaç ve Doğanlar köylerimizde İlçe Başkanımız Metin Balaban, İGM üyelerimiz Murat Dikmen, Mesut Çelen ve teşkilat mensuplarımızla beraber hemşehrilerimizle buluştuk. Afyonkarahisar'da bulunan 420 köyün her birinde ayak izimiz var elhamdülillah. Bugüne kadar sorunları biz çözdük. Bundan sonra da hep olduğu gibi çözümün adresi AK Parti'dir." dedi

Afyonkarahisar Valiliği ve Belediye Başkanlığı himayelerinde Şehit yakınları ve gaziler için düzenlenen iftar programına katılan Yurdunuseven; "Bu topraklar üzerinde vatan için canını vermekten daha değerli birşey yok. Milletimizin her bir ferdi gibi bizlerde teröre ve onların yancılarına karşı durarak bu yapılanmalara hiç bir şekilde müsade etmeyeceğiz. Şehitlerimizin emanetleri ve gazilerimiz başımızın tacı. Şehitlerimizin aziz hatıralarını koruyacak gazilerimizin kahramanlıklarını unutmayacağız." dedi.