Ziyarette Milletvekili Yurdunuseven’e Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve  Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz eşlik etti. Gerçekleşen ziyarete Milletvekili Yurdunuseven vatandaşlarla yakından ilgilenerek onlarla mahalle sıkıntıları hakkında istişarelerde bulundu. Afyonlu vatandaşlar duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür dileklerinde bulundu.

Ziyarete dair ayrıntıları sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven “Bu hafta Cuma Namazımızı Karşıyaka Mahallesi Bedir Camiinde vatandaşlarımızla birlilte eda ettik.  Cuma Namazı sonrası Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ve belediye birim müdürlerimiz ile birlikte mahallemizi gezerek vatandaşlarımızın taleplerini aldık. Afyonkarahisarımızın her bir karışı bizim için çok önemli ve çok değerli. Halkımızın hizmetları olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

"Engellerin müzikte de var olduğunu, müziği de yapabildiklerini görsünler istedim" "Engellerin müzikte de var olduğunu, müziği de yapabildiklerini görsünler istedim"

Kaynak: CEMİLE KAYTAN