Köksal "YÜNTAŞ Kadın Voleybol Takımımızı Kuracağız” Köksal "YÜNTAŞ Kadın Voleybol Takımımızı Kuracağız”

İsmail Kahraman, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından inşa edilen 'Halk Ekmek Fabrikası' açılış törenine katıldı. Açılış töreni, fabrikanın ve Afyon Belediyesi'nin yeniden yerleşim yerinde gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, fabrikanın kenti önemli bir eksiklikten kurtardığını ve kaliteli, ucuz ekmek satmayı planladığını vurguladı.

Açılışta konuşan Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, tesisin vatandaşların ekonomik düzeyde ekmeğe ulaşmaları açısından büyük önem taşıdığını ifade etti ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Kahraman tarafından yapılan konuşmada da fabrikanın öneminin altı çizildi. Kahraman, geçmişe nazaran devletin ve belediyelerin artık vatandaşların hem sevinçlerini hem de acılarını paylaştığın

belirtti. Bu noktada belediyeler tarafından yürütülen cenaze hizmetlerini örnek gösteren Kahraman, birlikteliğin ve beraberliğin önemli olduğunu ifade etti.

Fabrika, günlük 50 bin somun ekmek üretim kapasitesine sahip olacak. Ayrıca köy ekmeği gibi farklı türden ekmeklerin üretiminin yanı sıra, açılış kurdelesi Kahraman ve protokol üyeleri tarafından kesildi. İHA 

Editör: Afyon ZAFERİM