'Yatırıma, Büyümeye, Şehrimizin Gelişimine Yeni Türkiye Yüzyılında da Devam'

Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi(OSB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve yönetim kurulu üyeleri Taş Konak Restoran'da düzenledikleri iftar programıyla müteşebbis heyetini ağırladı.

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen iftar programında müteşebbis heyetiyle yakından ilgilenen Başkan Koyuncu "Bizler, şehrimizin geleceği için yatırımcılarımızla el ele verdik, samimiyetle ve özveriyle çaba gösteriyoruz. Allah'ın izniyle bu emeklerimizin karşılığını alacağız. Emirdağ, her alanda en güzel yatırımları, hizmetleri hak ediyor. Yatırıma, büyümeye, sehrimizin gelişimine Yeni Türkiye Yüzyılında da devam....

Bu vesileyle iftar davetimize katılarak bizleri onurlandıran kıymetli müteşebbis heyetimize teşekkür ediyorum."ifadelerini kullandı.

OSB Müteşebbis Heyeti üyeleri yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti belirterek sağlanan birlik ve beraberliğin Emirdağ'a büyük katkı sağlayacağını söyleyerek iftar programı için OSB yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.