İYİ Parti'nin Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Ülkücü şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun şehadetinin 9. yılı dolayısıyla bir mesaj paylaştı. Yağcı, "Selam sana ey yılları heba olan genç! İstikbalin değil ruhun Tanrı'ya yakın!" dedi. Şehit Çakıroğlu'nu anarak, "Gerçek yarın unutma ki bir gün senindir!" ifadelerini kullandı.

9003Da66 99E7 43F0 Afaa 4Cf707Fa7D50 Removebg Preview

RUHU ŞAD OLSUN YİĞİDİM: FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU'NUN ŞEHADET YIL DÖNÜMÜ

Afyonkarahisar’da karayollarında yoğunluk yaşanmaya başlandı Afyonkarahisar’da karayollarında yoğunluk yaşanmaya başlandı

Bugün, Ülkücü hareketin önemli isimlerinden Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun şehadetinin 9. yılı. Alper Yağcı, "Sırtında hainlik olanlara Fırat'ın yiğitliğini, Fıtratında ihanet olanlara Fırat'ın cesaretini, Hesabında terör olanlara da Fırat'ın yılmaz duruşunu hatırlatmaktan asla vazgeçmeyeceğiz! Ruhu şad, mekânı cennet olsun" ifadeleriyle Çakıroğlu'nu anıyor.

AFYONKARAHİSAR'DA SEÇİM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı ve beraberindeki ekip, kapsamlı seçim çalışmaları kapsamında Afyonkarahisar'ı gezmeye devam ediyor. Yağcı, yapılan geziler sonrasında Afyonkarahisar'daki sorunlara dikkat çekti.

 Akaryakıt zamları ve çiftçilerin mazot sorunu gibi konulara değinen Yağcı, "Üreticimizin yıkımına sessiz kalmayacağız. Buradan ülkenin yöneticilerine seslenmek istiyorum: Bu asil milletin geçim kaynaklarına ve onuruna daha fazla zarar vermeyin. Artık yeter!" şeklinde konuştu.

Kaynak: BÜLTEN